CZ|EN|PL|DE
 

OpočnoHlášení městského rozhlasu ze dne 9. 4. 2018

Email Tisk PDF
V Opočně proběhne v sobotu 14. dubna sběr a svoz nebezpečných složek komunálního odpadu. Sbírat se budou oleje a tuky, barvy, ředidla, pryskyřice a lepidla, rozpouštědla, detergenty, odmašťovací přípravky, fotochemikálie, léky, pesticidy, kyseliny, zásady, baterie a akumulátory, zářivky a ostatní odpad s obsahem rtuti. Zároveň proběhne sběr starých vyřazených televizorů a chladniček a elektrospotřebičů. Současně s nebezpečným odpadem budou sbírány také pneumatiky z osobních vozů.
Časy sběru v jednotlivých stanovištích naleznete na webu města nebo od středy na výlepových plochách. Žádáme občany, aby vyčkali příjezdu auta a odpady odevzdávali obsluze. 
Od 16. do 26. dubna pak proběhne sběr a svoz objemného komunálního odpadu. Sbírat se budou velkoobjemové složky komunálního odpadu, které nelze ukládat do popelnic: kusy nábytku, odpad ze zahrad (větve, tráva) a podobné.

Opočenská beseda pořádá v úterý 10. dubna koncert hudebního uskupení Prague cello quartet. Koncert se uskuteční od 19 hodin v Kodymově národním domě a výtěžek ze vstupného bude věnován na opravu varhan v klášterním kostele.

Ve čtvrtek 12. dubna se můžete vypravit od 19 hodin do Kodymova národního domu na komponovaný pořad botanika Václava Větvičky a vokální skupiny Antikvartet Dušana Vančury. Vstupenky za 180 Kč zakoupíte v předprodeji v Informačním centru Opočno.

Základní škola Opočno a město Opočno pořádají v sobotu 14. dubna 4. ročník výšlapu pro všechny věkové kategorie Nordic walking – chodíme s holemi i bez holí. Prezentace bude probíhat od 8:30 do 9 hodin na Trčkově náměstí a připraveny jsou tři trasy od 6 do 14 km.

Opočenský Kašpárek zve děti od 4 let na loutkové představení Pohádka naruby, která se uskuteční v neděli 15. dubna od 15 hodin v Kodymově národním domě. Vstupné je 30 Kč.

Úřední deska

Záměr č. 4/2018 - Propachtování nebytových prostor (prodejna Čánka)
Vyvěšeno:
26.4.2018

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj-veřejná vyhláška, oznámení zpřístupnění hromadného předpisnéh...
Vyvěšeno:
25.4.2018

Rozpočtové opatření č. R/2/2018
Vyvěšeno:
25.4.2018

Oznámení o zahájení územního řízení o umístění Infrastruktury Přepychy, lokality Z1 a Z26 V Domcích...
Vyvěšeno:
19.4.2018

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - Sportovní klub HC Opočno, z. s. - čj. MUO 3/2018/HSFO/...
Vyvěšeno:
18.4.2018