CZ|EN|PL|DE
 

OpočnoHlášení městského rozhlasu ze dne 8. 9. 2017

Email Tisk PDF
V Opočně byla tento týden nalezena dětská peněženka a finanční hotovost. Vlastníci si mohou nalezené věci vyzvednout v podatelně Městského úřadu Opočno v přízemí budovy.

Opočenská beseda vás zve dnes 8. září od 19 hodin do Mariánského kostelíku na koncert Komorního tria, kde vystoupí Radka Zdvihalová (varhany), Petr Zdvihal (housle) a Alena Tichá (zpěv). Koncert je pořádán k oslavě 25. výročí založení Opočenské besedy. Vstupné je 100 Kč.

Sbor dobrovolných hasičů Opočno pořádá v sobotu 9. září 2017 XIX. ročník o „Putovní pohár města Opočna“ v kategorii mužů a XVI. ročník „Memoriál Pavly Fabiánové“ v kategorii žen, soutěž hasičských družstev v požárním útoku na fotbalovém stadiónu v Opočně. Zahájení soutěže je v 10 hodin. Komentář k probíhající soutěži, hudební doprovod i občerstvení zajištěno.

Státní zámek Opočno vás zve na populárně naučnou přednášku Aleny Zvolánkové Renesanční móda napříč Evropou. Přednáška nabídne obecný přehled o renesanční módě a jejích vývojových tendencích v evropském prostoru. Podrobněji se bude věnovat například módě panovnických dvorů, obchodu s látkami či krejčovskému řemeslu. Akce se uskuteční v sobotu 9. září od 18 hodin v tabulnici opočenského zámku. Vstup je zdarma.

Cyklistické závody East Bohemia Tour a amatérský hobby maraton Grand Prix Královéhradeckého kraje se uskuteční tuto sobotu 9. září. Závody startují na Kupkově náměstí, kategorie HOBBY v 11 hodin a závod kategorie ELITE ve 13 hodin. Příjezd čela závodu kategorie ELITE do Opočna a nájezd do závěrečných okruhů je plánován na 16. hodinu.

V rámci 6. ročníku mezinárodního cyklistického závodu bude v sobotu 9. září od 7 do 19 hodin uzavřena místní komunikace na Kupkově náměstí od kláštera, před budovou městského úřadu až po výjezd z náměstí u prodejny potravin. Autobusové zastávky na Kupkově náměstí budou v tento den od 10 do 20 hodin v obou směrech přemístěny před hotel Holub. Po dobu konání závodu počítejte také s omezením dopravy v Opočně a okolí.

Letopisecká komise vás zve na přednášku Renaty Pavlíčkové O čem vyprávějí opočenské matriky, která se koná v úterý 12. září od 17 hodin v Kodymově národním domě.

Úřední deska

Územní rozhodnutí-Obec České Meziříčí-neveřejné části kanalizačních přípojek v ul. Boženy Němcové v...
Vyvěšeno:
21.11.2017

16_Rozpočtové opatření R_13_2017
Vyvěšeno:
21.11.2017

17_Rozpočtové opatření Z_4_2017
Vyvěšeno:
21.11.2017

Úz. roz.-CETIN a.s.-telekomunikační vedení, jako záložní trasa sítě elektornických komunikací pro st...
Vyvěšeno:
20.11.2017

Záměr č. 19 - pronájem části pozemku p.č. 611
Vyvěšeno:
16.11.2017